ne'FORMĀTS 2014. gadā

> Tuvākās izrādes (aktuālā informācija) >

Ziemas dāvana pavasarim –
Imanta Kalniņa un citu autoru kinomelodijas.
Protams, par mīlestību. Neatkarīgi no gadalaika!


Karīnas Tatarinovas un PLENĒRA APVIENĪBAS –
koncertizrādes „ne ‘FORMĀTS”
Latvijas  koncerttūre  2014.gada februārī un martā


Aktrise Karīna Tatarinova sadarbībā ar profesionālu mūziķu komandu jau vairāku gadu garumā veido un uzstājas ar muzikālajām programmām – ir tapušas „Krievu kino romances”, „Plenēra koncerts” un jaunākā „ne”FORMĀTS”.
Tā kā aktrise darbojas muzikālā teātra žanrā, šīs apvienības veidotie koncerti raksturīgi ar muzikālo dialogu, sarunu ar skatītājiem.
Muzikālais projekts interesants arī ar savu instrumentāciju – tajā izmantoti instrumenti, kas raksturīgi gan klasiskai mūzikai (arfa, kontrabass), gan populārajai, gan tautas mūzikai(ģitāra, perkusijas, akordeons).

Koncertu veidojuši un piedalās:
mūziķi Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Ivars Kalniņš (perkusijas), Oskars Krasauskis - Krauze (arfa) un aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova.


Skanēs Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmas, pazīstamas un mazāk zināmas pasaules kino melodijas jaunā, improvizētā skanējumā, instrumentācijās un formā.

Koncerts ir divās daļās:
1.daļā - Im.Kalniņa agrāk koncertos neatskaņotās kinomūzikas un mazāk zināmu dziesmu no kinofilmām un izrādēm interpretācijas;
2.daļā - gan pašmāju, gan ārzemju komponistu dziesmas(K.Dimitera, Bregoviča, Tareverdijeva, Gardel u.c.autoru dziesmas no kinofilmām)

Karīna Tatarinova:
„Koncertprogrammas nosaukums „dzima” kādā fotosesijā, kad, aplūkojot uzņemtos kadrus, atskanēja nopūta un fotogrāfa teksts: „ Laba, bet nav žurnāla formāts. Neformāts.” Neierāmējams.Netverams. Pārāk daudz informācijas... Daudz netveramu, neierāmējamu mirkļu, palikušu aiz kadra, ar milzīgu informāciju par cilvēku, vietu, laiku...Mirkļi ar stāstu, kas turpinās. Melodija, dziesma arī ir stāsts, ļoti spēcīga autoru radīta informācija. Informācija, kas rada jaunu informāciju sasaucoties ar klausītāja dzīves pieredzi. Šajā programmā atļāvāmies  stāstus turpināt un interpretēt – gan izpildījumā,  gan muzikālajā formā. Dziesmas, kuras izvērstas muzikālās miniatūrās. Dzirdēsiet kino mūzikas tēmas, kas kalpojušas par fonu dramaturģijai tagad mūs pašus pārsteidza un papildināja mūsu stāstus. Tajos arī vēlamies dalīties!”

Koncerti:
Ventspilī – 6.02. 19:00 Livonijas ordeņa pilī
www.bilesuparadize.lv
Siguldā – 8.02. 18:00 koncertzālē „Baltais flīģelis”
www.bilesuparadize.lv
Valmierā – 20.02. 19:00 Valmieras Drāmas teātra Mazajā zālē
www.bilesuparadize.lv
Liepājā – 6.03. 19:00 Hika zālē, HOTEL PROMENADE
www.bilesuparadize.lv
Cēsīs – 13.03. 19:00 Cēsu izstāžu namā
www.bilesuparadize.lv
Jelgavā – 20.03. 19:00 Kultūras namā
www.bilesuparadize.lv
Rēzeknē – 27.03. 19:00 GORS, Zīdastes zālē
www.bilesuparadize.lv


Saziņai:
Laila Baumane
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / 29470103

     

Lapas izstrāde balstīta uz Joomla!® un Crosstec